четвер, 16 лютого 2017 11:36

Венгер пояснив причину провалу в Мюнхені
9

Головний тренер "Арсеналу" Арсен Венгер розповів про причини поразки у матчі плей-оф Ліги чемпіонів проти "Баварії" (1:5).

"Складно пояснити такий результат. У нас було кілька чудових шансів забити ще перед самою перервою. Нам не пощастило з другим голом "Баварії", а потім ми втратили Кошельни. Після цього "Арсенал" розвалився.

"Баварія" грала краще за нас, вони чудово проявили себе у другому таймі, а ми не змогли з ними впоратись.

Я не хочу виправдовуватись. Така поразка на такому рівні - це справжній шок. Ми все зробили неправильно. Рахунок це доводить.

У таких матчах потрібно зберігати концентрацію всі 90 хвилин. Третій м'яч "Баварії" вбив нас, після нього ми кинули грати.

Це найнижча точка моєї кар'єри? Не думаю, що зараз це важливо. Але я дійсно засмучений.

Потрібно відійти від цієї поразки і готуватись до наступної гри", - сказав Венгер.

У складі господарів відзначились форварди Ар'єн Роббен (11-а хвилина), Роберт Левандовскі (53-тя) і Томас Мюллер (88-а), а також півзахисник Тьяго Алькантара (56-а і 63-а). "Арсенал" відповів голом нападника Алексіса Санчеса (30-а).