четвер, 21 травня 2015 10:28

"Ювентус" виграв Кубок Італії вперше за 20 років
6

Туринський "Ювентус" вперше за 20 років завоював Кубок Італії. У фінальному матчі "Стара синьйора" обіграла в Римі місцевий "Лаціо" з рахунком 2:1 і оформила "золотий дубль".

Після гольової феєрії в дебюті поєдинку, коли обидві команди обмінялися голами за 7 хвилин, настала позиційна боротьба. "Юве" і лаціалі могли забивати переможний гол в основний час, але чи добре працювали голкіпери, або підводила точність.

А в екстратаймі класний удар Матрі на 97-й хвилині виявився вирішальним. Перед цим ворота "Юве" врятували обидві стійки після удару Кандрева.

Відзначимо, що тепер туринський клуб є одноосібним лідером за кількістю перемог в Кубку Італії. Їх у "Юве" десять.

КУБОК ІТАЛІЇ. ФІНАЛ

Суддя: Орсато Даніеле.

20 травня. Стадіон "Олімпійський (Рим)" (Рим).

ЮВЕНТУС Турин - ЛАЦІО Рим - 2:1 (1:1)

Голи: Раду 4 "- 0: 1, К'єлліні 11" - 1: 1, Матрі 97 "- 2: 1

Зараз ви читаєте новину «"Ювентус" виграв Кубок Італії вперше за 20 років». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua