пʼятниця, 03 вересня 2021 09:30

Український веслувальник здобув "срібло" на Параолімпіаді

Микола Синюк здобув першу медаль на Параолімпіаді. Фото: Сanoeicf.com

Український веслувальник 33-річний Микола Синюк здобув срібну нагороду на Параолімпіаді.

На змаганнях в Токіо українець прийшов другим до фінішу у спринті з веслування на байдарках і каное.

Синюк поступився переможцю лише 1.077 с. Паралімпійським чемпіоном став австралієць Кертіс Макграт. "Бронзу" завоював італієць Федеріко Манкарелла.

Для Синюка це не лише перша медаль у Токіо, а й у кар'єрі.

24 серпня у столиці Японії Токіо відкрилися XVI літні Параолімпійські ігри. Змагання триватимуть до 5 вересня. У Параолімпійських іграх боротимуться за 539 медалей із 22 видів спорту. Беруть участь рекордні 4403 спортсмени зі 161 країни. Серед них 143 українських атлети, які змагатимуться в 15 видах спорту.

Медальний залік на Параолімпіаді-2020 очолює Китай, на другому місці знаходиться Велика Британія, а третю позицію посідають росіяни.

Зараз ви читаєте новину «Український веслувальник здобув "срібло" на Параолімпіаді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua