середа, 01 вересня 2021 12:57

Український плавець Крипак взяв третє "золото" Параолімпіади

Плавець Максим Крипак здобув третє "золото" на Паралімпіаді в Токіо. Фото: Getty Images

Український плавець 26-річний Максим Крипак виборов п'яту медаль на Параолімпіаді в Токіо, яка стала для України 71-ю в заліку.

Він здобув "золото" на дистанції 400 м вільним стилем, повідомили в Twitter Ігор-2020.

"Блискуча 400-метровка фристайлом серед чоловіків у категорії SB10 добігає кінця. "Золото" в Максима Крипака з України", - ідеться в повідомленні.

Друге місце в запливі виборов Бас Таккен із Нідерландів, третє - Томас Галлахер з Австралії.

На Параолімпіаді в Японії Максим Крипак став володарем золотих нагород на 100 м вільним стилем,100 м батерфляєм, "срібла" на дистанції 50 м вільним стилем і "бронз" в естафеті 4х100 м вільним стилем.

Українці на Іграх-2020 завоювали 16 золотих, 34 срібних і 21 бронзову медаль.

Зараз ви читаєте новину «Український плавець Крипак взяв третє "золото" Параолімпіади». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua