понеділок, 20 серпня 2018 17:21

Українські легкоатлети здобули чотири "золота" на міжнародних змаганнях

Гришутіна виграла змагання зі стрибків у довжину. Фото: Xsport

Українські легкоатлети показали гарні результати на турнірі в Естонії. Наші спортсмени здобули чотири "золота", та ще кілька медалей гатунком нижче.

"Олександр Соколов виграв стометрівку на турнірі в естонському Пярну. Його результат - 10,40 с.

У Тетяни Мельник на цьому ж турнірі відразу два "золота" - вона першою прийшла до фінішу на 300 метрах (37,10 с), а також на нетиповій для себе стометрівці, де показала результат 11,68 с.

Ці ж дистанції бігла інша українка Анастасія Бризгіна. Вона стала другою на 300 метрах (39,17 с) і третьої - на 100 метрах (12,19 с).

Крім того, Христина Гришутіна виграла змагання в стрибку в довжину (6,61 м), а Олексій Поздняков став другим у бігу на 300 м (33,93 с)", - розповідає sportarena.com.

Український ходок Мар'ян Закальницький здобув медаль для нашої збірної на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у Берліні.

Зараз ви читаєте новину «Українські легкоатлети здобули чотири "золота" на міжнародних змаганнях». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua