середа, 25 січня 2012 18:34

Українська "молодіжка" зіграє у півфіналі Кубка Співдружності

Молодіжна збірна України вийшла до півфіналу Кубка Співдружності-2012. Суперником команди Яковенка по чвертьфіналу була збірна Литви. Наша дружина наприкінці першого тайму пропустила гол, але змогла відігратися за 15 хвилин до кінця зустрічі.

Знову за "молодіжку" забив гравець маріупольського "Іллічівця" Пилип Будківський, який відгукнувся на простріл Дмитра Кушнірова.

Цей гол став для Будківського п'ятим на турнірі.

Основний час матчу завершився з рахунком 1:1, а по пенальті наша збірна виграла 4:3.

У півфінальному матчі 27 січня Україна зустрінеться з Білоруссю, початок матчу о 15:30. У другому півфіналі Латвія зустрінеться з переможцем пари Росія - Молдова.

Зараз ви читаєте новину «Українська "молодіжка" зіграє у півфіналі Кубка Співдружності». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua