четвер, 19 грудня 2019 17:23

Українці провалили спринтерську гонку на Кубку світу з біатлону

Дмитро Підручний фінішував у спринті тільки 19-м. Фото: з відкритих джерел

Українські біатлоністи провалили спринтерську гонку третього етапу Кубка світу з біатлону.

Найшвидше 10 кілометрів дистанції подолав Дмитро Підручний. Лідер чоловічої збірної здійснив по одному промаху на кожній стрільбі й фінішував 18-м.

Відмінно відстрілявся Антон Дудченко, закривши всі 10 мішеней. Проте досить низька швидкість не дозволили Антону поборотися за високі позиції – 31-а сходинка.

Артем Прима допустив 2 промахи на стійці й фінішував 34-м. Руслан Ткаленко помилився одного разу і завершив спринт 39-м. Артем Тищенко також допустив тільки один промах – 69-а позиція, повідомляє "24 канал"

Переможцем став Бенедикт Долль. На двох вогневих рубежах німецький гонщик відстрілявся чисто й подолав дистанцію за 23 хвилини та 22 секунди. Друге місце посів норвежець Тар'єй Бьо. Він також відстрілявся на нуль, але програв Доллю понад 9 секунд. Третє місце посів француз Кентен Фійон-Має, який програв Бьо всього 2 секунди.

Зараз ви читаєте новину «Українці провалили спринтерську гонку на Кубку світу з біатлону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua