неділя, 29 листопада 2009 12:35

Українці завоювали ще дві медалі ЧС з важкої атлетики

В останній день чемпіонаті світу з важкої атлетики у Південній Кореї, Артем Удачин та Ігор Шимечко завоювали срібну та бронзову медалі відповідно у двоборстві у ваговій категорії понад 105 кг.

Артем Удачин міг розраховувати й на "золото" чемпіонату, та при однаковому результаті з переможцем маріуполець програв тому лише через більшу власну вагу на 16,67 кг.

Окрім того, Артем завоював ще дві "малі" срібні медалі у ривку й поштовху, а львів"янин Шимечко - "мале" золото у ривку.

У ваговій категорії до 105 кг виступало також два наших представники. Олексій Торохтій зайняв у підсумку високе п"яте місце, а Микола Гордійчук фінішував десятим.

Важка атлетика. Чемпіонат світу. Гойян (Південна Корея)

Чоловіки (до 105 кг)

1. Марцін Долєга (Польща) - 421 кг (195+226)

2. Дмітрій Лапіков (Росія) - 416 кг (194+222)

3. Альбер Кузілов (Грузія) - 408 кг (187+221)

5. Олексій Торохтій (Україна) - 395 (180+215)

10. Микола Гордійчук (Україна) - 385 (178+207)

Чоловіки (понад 105 кг)

1. Йонг-Квон Ан (Корея) - 445 кг (198+247)

2. Артем Удачин (Україна) - 445 кг (200+245)

3. Ігор Шимечко (Україна) - 427 кг (202+225)

turnir.com.ua
Зараз ви читаєте новину «Українці завоювали ще дві медалі ЧС з важкої атлетики». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua