субота, 29 січня 2022 17:47

Українці залишилися без медалей у гонках переслідування на чемпіонаті Європи з біатлону

Ольга Абрамова показала найкращий результат серед українок. Фото: Вiathlon.com.ua

У німецькому Арбері в межах чемпіонату Європи з біатлону відбулася чоловіча та жіноча гонки переслідування.

У чоловіків дворазовим чемпіоном Європи став переможець індивідуальної гонки Сверре Дален Аспенс. Срібну медаль виборов росіянин Петро Пащенко, а скарбничку збірної Німеччини ще однією бронзою поповнив Лукас Фратцшер.

Найкращим у складі збірної України став Віталій Труш, який після старту з 55-ї позиції фінішував 20-м. Тарас Лесюк дістався фінішу 22-м, а Андрій Доценко посів 35 місце.

У жінок чемпіонкою Європи стала представниця Молдови Аліна Стремоус, срібну медаль здобула німкеня Яніна Ґеттіх, а бронзова нагорода дісталася норвежці Дженні Енодд.

Лише дві українки, які кваліфікувалися у персьют, вийшли на дистанцію. Ольга Абрамова із шістьма промахами в пасиві фінішувала 21-ю, а Юлія Журавок не закрила відразу девять мішеней і після старту з сьомої позиції посіла 37 місце.

Чемпіонат Європи у німецькому Арбері завершиться 30 січня. Біатлоністи візьмуть паузу на зимову Олімпіаду в Пекіні.

Зараз ви читаєте новину «Українці залишилися без медалей у гонках переслідування на чемпіонаті Європи з біатлону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua