четвер, 22 лютого 2007 12:16

Томаш Сікора переміг у спринті на чемпіонаті Європи з біатлону

Томаш Сікора

Сьогодні на чемпіонаті Європи з біатлону у болгарському Банско чоловіки змагалися у спринтерській гонці. Срібний призер олімпійської гонки з мас-стартом у Турині, поляк Томаш Сікора, 33 роки, не зробив жодного промаху і лідирував протягом усієї дистанції. Навіть ранній стартовий номер (шостий) не перешкодив йому здобути перемогу у гонці.

Срібний призер, чех Ярослав Соукуп, теж чисто відстрілявся, однак значно програв Сікорі у швидкості. Відставання склало 29.7 секунди. Третім фінішував Тобіас Еберхард (1 промах).

Олексій Айдаров завершив гонку на 11-й позиції (2 промахи), Олександр Біланенко був 13-м (0 промахів), Сергій Сєднєв - 25-м (1 промах) і Олег Бережний - 40-м (0 промахів).

Зараз ви читаєте новину «Томаш Сікора переміг у спринті на чемпіонаті Європи з біатлону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua