неділя, 09 березня 2008 17:46

Тимощук завоював у складі "Зеніта" Суперкубок Росії

В неділю в Москві на стадіоні "Лужники" відбувся матч за Суперкубок Росії з футболу. Петербурзький "Зеніт" обіграв московський "Локомотив" з рахунком 2:1. Після курйозного гола Аршавіна пітерці відкрили рахунок, але в середині другого тайму "залізничникам" вдалося відігратися - м"яч на рахунку колишнього динамівця Родольфо. За вісім хвилин до кінця зустрічі перемогу чемпіону приніс результативний удар Погребняка.

"Зеніт" - "Локомотив" - 2:1

Голи: Аршавін, 34; Погребняк, 82 - Родолфо, 70

Зеніт: Малафєєв, Анюков, Губочан, Кріжанац, Аршавін, Ширл, Зирянов, Широков, Файзулін (Денісов, 71), Погребняк, Тимощук

Локомотив: Левенець, Родолфо, Янбаєв, Спахіч, Сєнніков, Гуренко, Муджірі (Торбінський, 46), Одемвінгі, Кочіш, Білялетдінов (Траоре, 88), Сичов

Попередження: Гуренко, 53; Торбінський, 73; Родолфо, 90 - Зирянов, 55; Кріжанац, 68; Аршавін, 69; Губочан, 81

Видалення: Торбінський, 78 - Радімов, 79 (з лави запасних); Кріжанац, 90

Суперкубок Росії розігрується вшосте. Раніше трофей вигравали московські ЦСКА (3 рази) і "Локомотив" (2 рази).