неділя, 21 грудня 2008 17:55

Тернопільські штангісти стали чемпіонами світу серед любителів

Тернополянин Ігор Побер, віце-президент української федерації з пауерліфтингу і бодібілдінгу, став чемпіоном світу з жиму штанги лежачи серед любителів.

Як повідомив спортсмен УНІАН, в нинішніх змаганнях, які днями проходили в передмісті Лас-Вегаса Логліні, взяли участь майже 300 спортсменів.

Україну презентували Ігор Побер, який виступав у ваговій категорії до 125 кг, і його дружина Дарина Побер, яка перемогла у ваговій категорії до 56 кг серед жінок.

"Нам було дуже приємно, що український прапор двічі розвівався вище за всіх. І заради такої атмосфери і таких відчуттів однозначно варто було поїхати на цей чемпіонат незважаючи на істотні витрати", - зазначив Ігор.

Він на змаганнях підняв штангу вагою 220 кг і, окрім золотої медалі, завоював спеціальний кубок як найкращий "жимовик" турніру.

Цього року Ігор Побер вже перемагав на змаганнях з пауерліфтингу і бодібілдінгу в Словаччині.

Зараз ви читаєте новину «Тернопільські штангісти стали чемпіонами світу серед любителів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua