Світоліна програла у півфіналі Вімблдону

Еліна Світоліна програла Маркеті Вондроушовій. Фото: eastnews.ua

Українська тенісистка Еліна Світоліна програла у півфіналі Вімблдону-2023.

Вона не пройшла у вирішальний матч турніру, передає Gazeta.ua.

Світоліна грала з 42-ю ракеткою світу Маркетою Вондроушовою з Чехії. Програла у двох сетах з рахунком 3:6, 3:6.

Це був другий півфінал Вімблдону Світоліної. 2019 року вона програла на цій стадії майбутній чемпіонці Сімоні Халеп з Румунії.

У чвертьфіналі українка сенсаційно обіграла першу ракетку світу Ігу Свьонтек з Польщі.

Вондроушова у фіналі зіграє з переможницею протистояння Унс Джабір (Туніс) – Аріна Соболенко (нейтральний статус).

Світоліна стане першою ракеткою України – у рейтингу WTA вона займе 27 місце і обійде Ангеліну Калініну (28).

У першому колі українка перемогла семиразову чемпіонку мейджорів американку Вінус Вільямс, у третьому раунді – переможницю AUS Open-2020 Софію Кенін із США, у четвертому колі – дворазову переможницю Відкритої першості Австралії Вікторію Азаренко, а в чвертьфіналі – чотириразову чемпіонку ТВШ – польську тенісистку Ігу Свьонтек.

Крім того, у другому колі Еліна обіграла триразову чемпіонку мейджорів в парному розряді – Елізе Мертенс.

Серед них дві колишні перші ракетки світу (Вінус Вільямс та Вікторія Азаренко) та одна діюча – Іга Свьонтек.

Зазначимо, що Світоліна вшосте в кар'єрі виграє тенісистку, яка наразі займає перший рядок у світовій класифікації. Але вперше це їй вдається зробити на турнірі Великого Шолому.

Зараз ви читаєте новину «Світоліна програла у півфіналі Вімблдону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua