четвер, 21 грудня 2017 14:03

Суперник "Шахтаря" вилетів з Кубка Італії

"Рома" поступилася "Торіно" і не потрапила до 1/4 фіналу Кубка Італії. Фото: footboom.net

"Рома" програла 10-й команді Серії А "Торіно" в матчі 1/8 фіналу Кубка Італії. Зустріч проходила в Римі на стадіоні "Олімпіко" і завершилася з рахунком 2:1 на користь гостей.

У кінцівці 1-го тайму Лоренцо Де Сільвестрі відкрив рахунок. На 72-й хвилині Сімоне Едера подвоїв перевагу гостей.

Через 5 хвилин Едін Джеко міг скоротити різницю в рахунку, але не зумів реалізувати пенальті. У кінцівці основного часу Патрік Шик відіграв 1 м'яч.

"Торіно" завдяки цій перемозі вийшов до 1/4 фіналу Кубка Італії. "Рома" залишила турнір.

Центральний матч Серії А пройде в суботу, 23 грудня. "Рома" на виїзді зіграє з "Ювентусом", який зараз посідає 2-ге місце в турнірній таблиці. Початок гри о 21:45.

"Рома" є суперником "Шахтаря" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. 1-й матч "Шахтар" проведе в Харкові 21 лютого. Гра-відповідь - 13 березня в Римі.

Зараз ви читаєте новину «Суперник "Шахтаря" вилетів з Кубка Італії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua