середа, 29 лютого 2012 16:08

Стаховський півтори години чинив опір Джоковичу в Дубаї

Перша ракетка світу серб Новак Джокович вийшов у чвертьфінал турніру АТР, що проходить в ці дні в Дубаї. У матчі другого раунду 24-річний серб здобув перемогу над 74-ю ракеткою світу, 26-річним українцем Сергієм Стаховським.

Перша партія проходила у впертій боротьбі. Стаховський вів у рахунку на тай-брейку, однак у підсумку перемогу здобув Новак. У другому сеті Джокович вже впевнено лідирував. На рахунку серба - 8 ейсів і 4 подвійні помилки, а українець 9 раз подав навиліт і чотири рази помилявся на подачі.

Матч тривав 1 годину 29 хвилин. Тепер Новак лідирує в очному протистоянні з Сергієм з рахунком 3:0.

У чвертьфіналі Джокович зіграє зі своїм співвітчизником Янко Тіпсаревичем, який напередодні переграв італійця Флавіо Чіполлу.

Зараз ви читаєте новину «Стаховський півтори години чинив опір Джоковичу в Дубаї». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua