неділя, 12 листопада 2017 12:25

Співачка перед матчем виконувала гімн без нижньої білизни

Хокеїсти не могли спокійно слухати гімн, дивлячись на Джанис Кавандер. Фото: ottawasun.com

Шведська співачка Дженіс Кавандер викликала справжній фурор на матчі в Стокгольмі.

23-річна виконавиця гімну перед поєдинком регулярного сезону американської Національної хокейної ліги "Оттава" - "Колорадо" з'явилася в прозорій сукні.

Пікантності додавав той факт, що дівчина була без нижньої білизни. Цей момент дещо спантеличив спортсменів: останні періодично поглядали на артистку, слабо звертаючи уваги на якість виконання самого гімну.

Сама гра завершилася в овертаймі перемогою "Оттави" з рахунком 4:3 (2:1, 1:1, 0:1, 1:0).

Зараз ви читаєте новину «Співачка перед матчем виконувала гімн без нижньої білизни». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua