пʼятниця, 04 березня 2011 12:59

"Спартак" вийшов у чвертьфінал Кубка Росії

Московський "Спартак" у четвер вийшов до чвертьфіналу розіграшу Кубка Росії з футболу, впевнено перегравши у виїзному матчі новосибірську "Сибір" з рахунком 2:0.

Перемогу червоно-білим принесли точні удари Артема Дзюби і Павла Яковлєва, а також впевнена гра голкіпера збірної України Андрія Диканя, який залишив свої ворота в недоторканості.

Дзюба відзначився на 11-й хвилині після розіграшу кутового. Гольову передачу йому віддав 18-річний новобранець червоно-білих Емін Махмудов. Відразу після перерви Яковлєв подвоїв перевагу гостей, реалізувавши вихід один на один з голкіпером сибіряків Петром Вашеком.

Команді Валерія Карпіна вдалося утримати переможний рахунок, хоча зустріч вона догравала у меншості через вилучення Дмитра Комбарова.

В 1 / 4 фіналу червоно-білих чекає зустріч вдома з переможцем пари "Амкар" - "Краснодар", який стане відомий 6 березня.

Зараз ви читаєте новину «"Спартак" вийшов у чвертьфінал Кубка Росії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua