субота, 18 грудня 2010 11:11

УЄФА оштрафувала і в останній раз попередила "Спартак"

Контрольно-дисциплінарний комітет УЄФА, розглянувши інцидент у матчі Ліги чемпіонів "Жиліна" - "Спартак", постановив оштрафувати московський клуб на 75 тисяч євро. Про це повідомляє офіційний сайт команди.

УЄФА попередив "Спартак", що в разі повторення подібної ситуації протягом двох найближчих років, до клубу може бути застосована така санкція, як проведення домашнього єврокубкового матчу без глядачів.

Крім того, стало відомо, що півзахисник "Спартака" Ібсон, вилучений в Жиліні, отримав двоматчеву дискваліфікацію.

Нагадаємо, матч "Жиліна" - "Спартак" через поведінку спартаківських уболівальників, які влаштували акцію протесту в зв'язку зі смертю 28-річного вболівальника Єгора Свиридова, був перерваний на 20 хвилин. Гра закінчилася перемогою "Спартака" з рахунком 2:1.