субота, 15 лютого 2014 13:51

Спецтема: Олімпіада в Сочі: спортивне свято вартістю 50$ млрд

Сочі-2014. Швеція виграла лижну естафету, українки - 12-ті
8

Сьогодні, 15 лютого, на Олімпійських іграх у Сочі у лижних гонках жінки розіграли медалі в естафеті 4х5 км.

Золото виграли шведські лижниці. На останньому етапі бігла Шарлотта Калла, яка прийнявши естафету з відставанням в 25,7 секунди від лідируючих фінок і німкень, не тільки ліквідувала це відставання, а й у фінішному спурті вирвала 0,5 секунди у фінок, які стали срібними призерами, і 0,9 секунди у німкень, які завоювали бронзу.

Українська команда у складі Тетяни Антипенко, Валентини Шевченко, Марини Анцибор і Катерини Григоренко фінішувала на 12-му місці, програвши переможницям 3 хвилини 53,4 секунди. Антипенко, Шевченко і Анцибор передали свою естафету 13-ми, а Григоренко підняла команду на 12-е місце. За українками фінішували австрійки (+4.02,0) і канадки (+6.10,9).

XXII Зимові Олімпійські ігри. Сочі (Росія), 15 лютого
Лижні гонки. Жінки. Естафета 4х5 км

1. Швеція - 53.02,7
2. Фінляндія - + 0,5
3. Німеччина - + 0,9
...
12. Україна (Тетяна Антипенко, Валентина Шевченко, Марина Анцибор, Катерина Григоренко) - +3.53,4

Зараз ви читаєте новину «Сочі-2014. Швеція виграла лижну естафету, українки - 12-ті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua