четвер, 28 квітня 2011 10:49

Скандальне "ель класико": бійки, вилучення Моурінью та наїзди на судей
21

У півфінальному матчі Ліги чемпіонів мадридський "Реал" поступився "Барселоні" з рахунком 0:2. Автором обох забитих м'ячів став Ліонель Мессі.

Перші 45 хвилин закінчилися всуху, відкрити рахунок вдалося лише на 76-й хвилині. 11 хвилин по тому другий гол Мессі остаточно позбавив мадридців шансів відігратися. Таким чином, "Барселона", практично виграла Чемпіонат Іспанії, але поступилася "Реалу" кубок країни, вийшла в переможці у негласному змаганні за трофеї.

3 травня футболісти іспанських клубів зустрінуться в матчі-відповіді. 4 числа відбудеться зустріч другої пари півфіналістів: англійського клубу "Манчестер Юнайтед" і німецького "Шальке". Фінальний матч Ліги чемпіонів пройде 28 травня в Лондоні, повідомляє Лента.ру

Зараз ви читаєте новину «Скандальне "ель класико": бійки, вилучення Моурінью та наїзди на судей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua