субота, 07 березня 2015 18:52

Семеренко виграла бронзу чемпіонату світу у спринті

Українська біатлоністка Валентина Семеренко виграла "бронзу" у спринті на чемпіонаті світу в Контіолахті (Фінляндія).

Вона була лідером після першого етапу, відмінно відстрілявши з позиції лежачи, але у стрільбі стоячи допустила один промах.

Від переможця гонки, француженки Марі Дорен-Абер, Валя Семеренко відстала на 19,7 сек. На другому місці Вероніка Новаковська-Земняк з Польщі.

Снігопад і сильний вітер внесли корективи в гонку, а саме вибили з числа претендентів на медалі двох головних фавориток, лідерів загального заліку - фінку Кайсу Макяряйнен (22-е місце) і Дарину Домрачева (18), які допустили по п'ять промахів.

Відзначимо хороший результат ще однієї нашої біатлоністки - Ольга Абрамова фінішувала дев'ятою.

Біатлон. Чемпіонат світу. Контіолахті (Фінляндія), 7 березня

Жінки. Спринт. 7,5 км, два вогневі рубежі.