середа, 23 жовтня 2024 01:24

"Шахтар" програв "Арсеналу"

Мʼяч зрикошетив від голкіпера української команди Дмитра Різника у власні ворота. Фото: eastnews.ua

У вівторок, 22 жовтня, у третьому турі Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" зустрівся із лондонським "Арсеналом" на виїзді.

Поєдинок завершився мінімальною перемогою господарів поля з рахунком 1:0, повідомляє zn.uа.

Єдиний гол англійці забили у середині першого тайму. На 29-й хвилині мʼяч зрикошетив від голкіпера української команди Дмитра Різника у власні ворота - автогол.

Для донеччан - це друга поспіль поразка в Лізі чемпіонів за одного нічийного результату.

У турнірній таблиці Ліги чемпіонів "Шахтар" з 1 балом займає 29 позицію у турнірній таблиці. "Арсенал" йде четвертим з 7 очками.

Наступну гру "Шахтар" зіграє проти швейцарського "Янг Бойза" 6 листопада.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" програв "Арсеналу"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua