субота, 17 січня 2015 18:54

"Шахтар" програв перший матч у Бразилії
14

Пізно ввечері у п'ятницю за київським часом у бразильському Сальвадорі відбувся товариський матч "Баїя" - "Шахтар", що завершився перемогою господарів з рахунком 3:2.

Забитими м'ячами відзначилися К'єза (14), Алекс Тейшейра (27), Луїс Адріано (38) і двічі Зе Роберто (57; 65).

У чемпіонаті Бразилії-2014 "Баїя" посіла третє місце з кінця турнірної таблиці - 18-е.

Цікавий факт: зараз кольори "гірників" захищають 13 футболістів з бразильським паспортом. При цьому п'ятеро з них - Луїс Адріано, Бернард, Дуглас Коста, Фернандо і Фред - вже встигли виступити за свою національну команду.

А в рядах бразильської "Баїі" немає жодного гравця, який хоча б раз одягав футболку "селесао".

Товариський матч

Баїя Салвадор Бразилія - Шахтар Донецьк - 3:2 (1:2)

Голи: 1:0 - К'єза (14), 1:1 - Тейшейра (27), 1:2 - Луїс Адріано (38), 2:2 - Зе Роберто (57), 3:2 - Зе Роберто (65)

ШАХТАР (1-й тайм): П'ятов, Ілсіньо, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі, Фред, Фернандо, Веллінгтон, Тейшейра, Тайсон, Адріано

ШАХТАР (2-й тайм): Каніболоцький, Срна, Ордець, Кучер, Азеведо, Степаненко, Фред (Коваленко, 69), Марлос, Тейшейра (Малиновський, 60), Тайсон (Дентіньо, 64), Гладкий

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" програв перший матч у Бразилії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua