четвер, 12 березня 2020 21:33

"Шахтар" на виїзді обіграв "Вольфсбург"

На минулій стадії "Шахтар" здолав "Бенфіку"

Добрий вечір!

Сьогодні в матчі 1/8 фіналу Ліги Європи німецький "Вольфсбург" приймає донецький "Шахтар". Гра відбудеться без глядачів.

Можливо це будуть останні матчі перед зупинкою сезону. Рішення про це можут ухвалити вже у вівторок, 17 березня.

Як би там не було, але сьогодні ще маємо шанс повболівати за "Шахтар". Стали відомі стартові склади команд. У "Шахтаря" після тривалої перерви на поле вийде Віктор Коваленко. Травмованого Степаненка в опорній зоні замінить Маркос Антоніо.

"Вольфсбург": Кастеелс, Пауло Отава, Брукс, Кнох, Штеффен, Герхардт, Шлагер, Арнольд, Брекало, Вегхорст, Мехмеді.

"Шахтар": Пятов, Ісмаїлі, Матвієнко, Кривцов, Додо, Маркос Антоніо, Патрік, Тайсон, Тете, Коваленко, Мораєс

Команди виходять на поле.

Гра почалася!

2 хв. Першу атаку провів "Шахтар". Удар Тайсона заблокували захисники.

4 хв. Затяжна атака господарів завершилася ударом Арнольда. П'ятов на місці.

6 хв. Коваленко вдруге за неповні 6 хвилин втрачає м'яч на рівному місці. Поки не подобається Віктор.

9 хв. Отавіо ударив у білий світ немов у копієчку. Ну, хоч чимсь відзначився.

13 хв. "Шахтар" окупував чужу половину поля, але до загроз воротам господарів справа не дійшла.

17 хв. ГОЛ!!! "Шахтар" Невдала скидка господарів після прострілу Ісмаїлі й Жуніор Мораєс відкриває рахунок ударом головою!

20 хв. Поки "вовки" виглядають якимись обскубаними.

22 хв. Пенальті у ворота "Вольфсбурга" за гру рукою! І невдаха Коваленко не забиває!! Легко забирає м'яч Кастеелс!

26 хв. Якусь ударну п'ятихвилинку видав "Шахтар"! Шкода, що Коваленко не добив господарів!

28 хв. Коваленко виправився! Видав ідеальний пас на хід Тете, але бразилець злякався, пригальмував і втратив момент!

30 хв. Тете заліз в офсайд і зіпсував ідеальну комбінацію Тайсона й Мораєса. Та ще й ударив у руки голкіперу.

35 хв. Позбавили м'яча господарів гірники. Ніби насолоджуються своєю перевагою.

37 хв. Ще одна атака гірників і захисник "Вольфсбурга" в останню мить перериває простріл Ісмаїлі.

40 хв. Німці згадали, що вони господарі в грі. Герхардт загилив на трибуни.

43 хв. Коваленко красиво пропустив м'яч на Патріка, а той обрізався неточним пасом.

45 хв. Пенальті у ворота "Шахтаря" за гру рукою Матвієнка. Не міг прибрати Микола. І Вегхорст бив, посковзнувся й упав! М'яч полетів у небо! Є таки справедливіть!

Перерва. Відпочинемо.

Гра поновилася!

48 хв. Гол. "Вольфсбург". Брукс забиває головою після кутового. Ідеально вибрав позицію німецький захисник – 1:1.

52 хв. Німці перехопили ініціативу. Тепер гірники без м'яча.

55 хв. Вирішили поборотися за ініціативу донеччани. Відсунули гру від своїх воріт.

59 хв. Зовсім немає моментів у "Шахтаря" в другому таймі.

62 хв. Зачинили "вовки" гірників на їхній половині поля, але на штурм це ще не схоже. Легкий натиск.

66 хв. Заміна в "Шахтаря". Майкон виходить замість Коваленка. Не увійшов у гру Віктор.

67 хв. Заміна в гостей. Хочолава замість Ісмаїлі.

71 хв. "Шахтар" трохи оговтався і сходив у кілька атак. Без загроз для господарів.

72 хв. ГОЛ!!! Маркос Антоніо добиває головою. Чудово виконав штрафний Патрік, голкіпер відбив у поперечку, а Антоніо був тут як тут – 1:2.

78 хв. Ще кілька локальних пожеж виникають у карному майданчику "вовків", але відбиваються господарі.

83 хв. Намагаються засушити гру гірники.

84 хв. Момент у "Вольфсбурга". Били з 5 метрів господарі, але Маркос Антоніо встиг заблокувати удар.

87 хв. Заміна. Коноплянка замість Тайсона вийшов.

90 хв. 3 хвилини додав арбітр.

90+1 Встигли момент створити господарі. Брекало бив, але П'ятов на місці.

90+ 3 хв. Останній кутовий для "вовків" нічим не закінчується. Перемога "Шахтаря" – 1:2!

За планом гра-відповідь має відбутися в Харкові 19 березня.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" на виїзді обіграв "Вольфсбург"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua