середа, 02 травня 2018 21:30

"Рома" - "Ліверпуль" 4:2. Англійці стали другим фіналістом Ліги чемпіонів

У першому матчі римлянам не вдалося стримати Салаха. Фото: uefa.com

У повторному матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів "Рома" за підтримки рідних уболівальників спробує здолати опір "Ліверпуля".

У першій грі, яка пройшла в Ліверпулі 24 квітня, італійці поступилися англійцям з рахунком 2:5.

У Римі працюватиме словенська бригада арбітрів на чолі з Даміром Скоміною. Йому допомагатимуть асистенти Юрі Прапротнік і Роберт Вукан, додаткові помічники - Славко Винчич і Мачей Південь, четвертий арбітр - Томаж Кланчнік.

Стартові склади:

"Рома": Аллісон, Флоренці, Фасіо, Манолас, Коларов, Пеллегріні, Де Россі, Наінгголан, Шик, Джеко, Ель-Шаараві

"Ліверпуль": Каріус, Александер-Арнольд, Ловрен, ван Дейк, Робертсон, Мілнер, Хендерсон, Вейналдум, Салах, Мане, Фірміно

1' Матч розпочався з атак господарів - після пасу з лівого флангу Джеко пробив головою з меж штрафного - несильно і неточно.

6' Джеко уникнув офсайду і з гострого кута прострілив вздовж воріт - ніхто не відгукнувся. Тут-таки пробив Флоренці - удар не завдав проблем гостям.

8' Мане упав у штрафному, випрошуючи 11-метровий у арбітра, - Скоміна не звернув на це уваги.

9' 0:1 - Після помилки Наінгголана м'яч підхопив Фірміно, чудовим пасом вивів Мане на "побачення" з голкіпером і нападник "Ліверпуля" пробив без шансів для Аллісона.

14' Після втрати м'яча господарями "Ліверпуль" провів швидку контратаку, яку ударом з-за меж штрафного завершував Салах - воротар спокійно зафіксував м'яч.

15' 1:1 - Ель-Шаараві в штрафному скинув м'яч на лінію воротарського, Ловрен спробував вибити м'яч подалі, але потрапив в голову Мілнера, від якого м'яч влетів у сітку.

25' Захисник Робертсон зробив вражаючий прохід у штрафний, де відпасував а Мане - Аліссон врятував свою команду, перевівши м'яч на кутовий..

26' 1:2 - Після подачі кутового Вейналдум з близької відстані відправив м'яч у ворота.

28' Фасіо після стандарту виграв верхову боротьбу, але м'яч після його удару пройшов вище поперечини.

35' Блискучий шанс у "Роми": Ель-Шаараві наважився на удар з дальньої відстані - м'яч після рикошету влучив у стійку.

39' Ель-Шаараві опинився на газоні в штрафному "Ліверпуля" - арбітр не побачив порушення правил.

42' Флоренці після скидки Наінгголана потужно пробив - не влучно.

45' "Рома" заробила небезпечний штрафний, який зіпсував Пеллегріні.

Перерва

46' Другий тайм розпочався.

47' Салах пробив метрів з 20-ти - м'яч зачепив захисника і спокійно потрапив у руки голкіпера.

49' Джеко збив воротар і Скоміна цілком міг призначати пенальті, однак до цього асистент арбітра зафіксував дуже суперечливий офсайд у форварда римлян.

52' 2:2 - Джеко поцілив у ворота після того, як голкіпер врятував свою команду після удару Ель-Шаараві.

55' Джеко заробив небезпечний стандарт у метрі від кута штрафного, однак "Рома" це не використала.

60' Шикарний момент створила "Рома": Де Россі довгим пасом вивів на ворота Ундера, який вийшов на заміну, - удар турка зльоту нейтралізував воротар.

63' Скоміна з асистентами не побачив "чистий" пенальті після того, як Ель-Шаараві пробив з близької відстані, а Александер-Арнольд рукою перегородив шлях м'яча у ворота.

66' Джеко в штрафному уникнув офсайду, однак невдало зупинив м'яч і не використав відмінний шанс.

69' Салах вивів Фірміно на ударну позицію - після удару бразильця воротар ногами відбив м'яч.

71' Гоналон, який вийшов на заміну, пробив з-за меж штрафного - вище воріт.

78' Шик технічно пробив метрів з 18-ти - м'яч пройшов поруч зі стійкою.

80' Джеко мав чудову нагоду відновити інтригу - після його удару метрів з 7 голкіпер врятував свою команду.

86' 3:2 - Після пасу Коларова Наінгголан наважився на дальній удар і м'яч від стійки залетів у ворота.

90+3' 4:2 - Арбітр призначив пенальті за гру рукою гравця "Ліверпуля". 11-метровий реалізував Наінгголан.

Першим фіналістом Ліги чемпіонів став мадридський "Реал", який за сумою двох матчів здолав "Баварію" (2:2, 2:1).

Зараз ви читаєте новину «"Рома" - "Ліверпуль" 4:2. Англійці стали другим фіналістом Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua