субота, 03 червня 2017 23:58

"Реал" виграв Лігу чемпіонів
12

«Реал» став першим клубом, який виграв Лігу чемпіонів двічі поспіль

Мадридський "Реал" виграв Лігу чемпіонів. Команда Зінедіна Зідана у фіналі обіграла туринський "Ювентус" з рахунком 4:1. Зустріч пройшла в Кардіфі на стадіоні "Міленіум" під закритим дахом.

У першому таймі команди обмінялися голами. На 20-й хвилині відзначився Кріштіану Роналду. Кросс розігнав атаку "Реала". Португалець обігрався з Кархавалем і другим дотиком, метрів з 15-ти пробив. М'яч влетів у ворота Буффона, зачепивши дорогою Бонуччі

Через сім хвилин Маріо Манджукіч блискучим ударом через себе відновляє рівновагу.

У другому таймі "Реал" знищив "Ювентус". М'ячі Каземіро, Роналду і Асенсіо принесли перемогу "вершковим". На 61-й хвилині гарматний удар завдав Каземіро. М'яч залетів у ворота рикошетом від ноги Хедіри. За три хвилини Кріштіану оформив дубль.

На 84-й хвилині Куадрадо отримав другу жовту картку і залишив "Ювентус" у меншості. Остаточний рахунок у матчі встановив Асенсіо — 4:1 на користь команди Зідана.

"Реал" другий рік поспіль виграє Лігу чемпіонів. Досі таке нікому не вдавалося. Також "вершкові" здобули трофей втретє за останні 4 сезони і 12-й раз у своїй історії.

Після фіналу пройшло нагородження команд. Кріштіану Роналду визнали найкращим гравцем матчу.

Фінал Ліги чемпіонів

"Ювентус" - "Реал" - 1:4 (1:1 0:3)

Голи: 0:1 - 20 Роналду, 1:1 - 27 Манджукіч, 1:2 - 61 Каземіро, 1:3 - 64 Роналду, 1:4 - 90 Асенсіо.

Ювентус - Буффон, Бонуччі, К'єлліні, Алекс Сандро, Бардзальї (Куадрадо, 66), П'янич (Маркізіо, 70), Хедіра, Дані Алвес, Манджукіч, Ігуаїн, Дібала (Леміна, 78).

Реал Мадрид - Навас, Варан, Марсело, Карвахаль, Рамос, Кроос (Мората, 89), Каземіро, Іско (Асенсіо, 82), Модріч, Роналду, Бензема (Бейл, 77).

Попередження: Дібала (12), Рамос (31), Карвахаль (42), Кроос (53), П'янич (66), Алекс Сандро (70), Куадрадо (72).

Вилучення: Куадрадо (84).

Наступний фінал Ліги чемпіонів пройде у Києві на стадіоні "Олімпійський". Перед протистоянням "Ювентуса" і "Реала" пройшла символічна церемонія передачі естафети столиці України. На заході були присутні президент УЄФА Александр Чеферін, а також президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

Зараз ви читаєте новину «"Реал" виграв Лігу чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua