неділя, 18 жовтня 2020 15:20

"Реал" та "Барселона" синхронно зганьбилися у чемпіонаті Іспанії

Серхіо Рамос ризикує не зіграти проти "Шахтаря" через травму. Фото: Reuters

У 6 турі чемпіонату Іспанії "Реал" та "Барселона" сенсаційно зазнали поразок.

"Вершкові" зганьбилися у домашньому матчі проти "Кадіса" - 0:1. На початку матчу Ентоні Лосано переграв із близької відстані Тібо Куртуа. Бельгійський воротар ще в декількох епізодах рятував "Реал" від пропущеного голу. Господарі поля не реалізували свої рідкісні моменти.

Капітан мадридців Серхіо Рамос був замінений у перерві. Гравець відчув дискомфорт, тому залишив поле.

Гравець збірної України Андрій Лунін просидів весь матч на лавці запасних.

"Барселона" в гостях поступилася "Гетафе" - 0:1.

Гра пройшла в середині поля. "Барселона" більше контролювала м'яч, а господарі поля намагалися виходити у швидкі атаки. Великої кількості моментів у матчі не було.

Вирішальним став відрізок на початку другого тайму, коли захисник "Барси" порушив правила у власному штрафному майданчику проти гравця "Гетафе". Ситуація не вимагала ризику. Хейме Мата спокійно реалізував пенальті.

Підопічні Рональда Кумана побігли відігруватися, але за 30 хвилин гри не створили майже нічого небезпечного. Ліонель Мессі змарнував свій шанс, а захисник "Гетафе" влучив у власний каркас воріт.

21 жовтня "Реал" зіграє у першому турі Ліги чемпіонів проти "Шахтаря". Початок матчу - 19. 45.

Зараз ви читаєте новину «"Реал" та "Барселона" синхронно зганьбилися у чемпіонаті Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua