понеділок, 02 березня 2020 08:46

"Реал" переміг "Барселону в Ель Класико

19-річний вінгер "Реала" Вінісіус Жуніор став головним героєм матчу проти "Барселони". Фото: рейтер

В рамках 26-го туру чемпіонату Іспанії "Реал" здобув перемогу над "Барселоною" - 2:0.

У першому таймі гості мали кілька непоганих шансів забити, проте реалізувати свої моменти каталонці не змогли. У другій половині зустрічі "Реал" помітно додав і захопив ініціативу, набагато частіше загрожуючи воротам суперника, пише "Спортарена"

Героєм Ель Класико став Вінісіус Жуніор. На 71-й хвилині бразилець отримавши класний пас від Тоні Крооса увірвався в штрафну "Барселони" з лівого флангу і, скориставшись позиційною помилкою Жерара Піке, точно пробив в ближній кут воріт.

Добив каталонців Маріано Діас, який відзначився відразу після виходу на заміну вже компенсований час.

Після перемоги над "Барселоною" "Реал" повернув собі лідерство в Ла Лізі. Тепер Команда Зідана випереджає принципового суперника на одне очко.

Зараз ви читаєте новину «"Реал" переміг "Барселону в Ель Класико». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua