понеділок, 26 квітня 2010 14:35

"Рома" втрачає першу сходинку. Результати 35 туру Серії А

Футбольний клуб "Рома" втратив лідерство в чемпіонаті Італії з футболу, поступившись на своєму полі "Сампдорії" у матчі 35-го туру. Гра відбулася пізно увечері 25 квітня в Римі і завершилася з рахунком 2:1 на користь "Сампдорії". За три тури до кінця чемпіонату Італії "Рома" відстає від "Інтера" на два очки, повідомляє Associated Press.

Рахунок в матчі на 14-й хвилині відкрив капітан "Роми" Франческо Тотті. Однак на початку другого тайму форвард "Сампдорії" Джампаоло Пацціні зрівняв рахунок, а за п"ять хвилин до кінця зустрічі він же забив переможний гол. У чемпіонаті Італії - 2009/10 Пацціні є кращим бомбардиром "Сампдорії", на його рахунку 17 голів.

У "Роми" залишилося 71 очко, а на перше місце вийшов "Інтер", який переміг 24 квітня "Аталанту" (3:1). У міланської команди тепер 73 очки. На третьому місці йде "Мілан" (64 очки), а "Сампдорія", набравши 60 очок, піднялася на четверту позицію, що дає право зіграти в наступному сезоні в Лізі чемпіонів.

Чемпіонат Італії. Серія А. 35-й тур

Болонья - Парма - 2:1 (1:1)

Голи: 0:1 - Біабіані (23), 1:1 - Ді Вайо (39), 2:1 - Ді Вайо (50).

Дженоа - Лаціо - 1:2

Голи: 1:0 - Паласіо (8), 1:1 - Діас (25), 1:2 - Флоккарі (32).

Ліворно - Катанія - 3:1 (0:0)

Голи: 1:0 - Лукареллі (50, пенальті), 2:0 - Беллуччі (60), 3:0 - Бергвольд (66), 3:1 - Лопес (87).

Наполі - Кальярі - 0:0 (0:0, 0:0)

Удінезе - Сієна - 4:1 (2:1)

Голи: 1:0 - Пепе (19), 1:1 - Калайо (41), 2:1 - Пепе (43), 3:1 - Санчес (61), 4:1 - Ді Натале (81, пенальті).

Фіорентіна - Кьєво - 0:2 (0:0)

Голи: 0:1 - Пелліссье (54), 0:2 - Сардо (75).

Ювентус - Барі - 3:0 (0:0)

Голи: 1:0 - Яквінта (53), 2:0 - Дель П"єро (69, пенальті), 3:0 - Яквінта (87).

Рома - Сампдорія - 1:2 (1:0, 0:2)

Голи: 1:0 - Тотті (15), 1:1 - Пацціні (52), 1:2 - Пацціні (85).

РОМА: Жуліо Сержіо, Кассетті (Таддеї, 74), Жуан, Бурдіссо, Ріїсе, Де Россі, Пісарро, Менез, Перротта (Тоні, 67), Вучинич, Тотті.

САМПДОРІЯ: Сторарі, Дзаурі, Луккіні, Гастальделло, Циглер, Паломбо, Полі (Тіссоне, 46), Семіолі, Губерт (Манніні, 46), Кассано (Тестарді, 81), Пацціні.

Попередження: Циглер (51).

Інтер - Аталанта - 3:1 (2:1)

Голи: 0:1 - Тірібоккі (5), 1:1 - Міліто (24), 2:1 - Мунтарі (35), 3:1 - Ківу (78).

ІНТЕР: Жуліо Сезар, Дзанетті, Матерацці, Кордоба, Ківу, Станкович (Т. Мотта, 70), Мунтарі, Маріген, Снейдер (Камбьяссо, 46), Міліто (Арнаутовіч, 80), Ето"О.

АТАЛАНТА: Коппола, Пелуза, Капеллі, Б"янко, Манфредіні, Вальдес (Аморузо, 57), Гуаренте, Пінто (Чераволо, 56), Доні (Радованович, 71), Падуан, Тірібоккі.

Попередження: Б"янко (8), Станкович (27), Коппола (34), Кордоба (47), Манфредіні (63), Капеллі (64), Матерацці (83).

Палермо - Мілан - 3:1 (2:0)

Голи: 1:0 - Бово (9), 2:0 - Ернандес (18), 2:1 - Зеєдорф (55), 3:1 - Мікколі (69).

ПАЛЕРМО: Сірігу, Кассані, Бово, Кьяєр, Бальдзаретті, Ліверані (Блазі, 89), Ночеріно, Мільяччіо (Бертола, 65), Пасторе, Ернандес (Кавані, 57), Мікколі.

МІЛАН: Діда, Дзамбротта (Індзагі, 61), Сілва, Оддо, Антоніні, Пірло, Янкуловські (Де Віто, 79), Гаттузо, Зеєдорф (Мансіні, 87), Хунтелар, Роналдіньо.

Попередження: Хунтелар (68), Гаттузо (85).

За матеріалами Лента.ру, sports.ru

СНАЙПЕРИ: Ді Натале (Удінезе) - 25, Дієго Міліто (Інтер) - 20, Мікколі (Палермо), Пацціні (Сампдорія) - по 17, Джилардіно (Фіорентіна) - 15, Боррьєлло (Мілан) - 14, Матрі (Кальярі), Вучиніч (Рома) - по 13, Пато (Мілан), Пауло Баррето (Барі), Гамшік (Наполі), Маккароне (Сієна), Ето"О (Інтер) - по 12.

Зараз ви читаєте новину «"Рома" втрачає першу сходинку. Результати 35 туру Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua