вівторок, 09 листопада 2010 09:45

"Реал" виграв столичне дербі: результати 10-го туру Примери

"Севілья" за рахунок футболістів, які вийшли на заміну, вдома переграла з рахунком 2:0 "Валенсію" у заключному матчі 10-го туру чемпіонату Іспанії.

Перший м'яч на 54-й хвилині забив форвард Альваро Негредо, всього через хвилину після виходу на заміну. А подвоїв результат хавбек Алехандро Альваро (77), який з'явився на полі трьома хвилинами раніше.

Валенсійці більше години грали в меншості - на 25-й хвилині з поля був вилучений півзахисник Мехмет Топал.

Господарі поля набрали 17 очок і разом з "Валенсією" ділять п'ятий та шостий рядок турнірної таблиці Примери.

Трійку лідерів національної першості становлять "Реал" (26), "Барселона" (25) і "Вільяреал" (23).

10-й тур

Хетафе - Барселона - 1:3 (0:2, 1:1)

Голи: 0:1 - Мессі (23), 0:2 - Вілья (34), 0:3 - Педро (65), 1:3 - дель Мораль (70, пенальті).

"Барселона": Вальдес, Дані Алвес, Піке, Пуйоль, Максвелл, Хаві (Бускетс, 78), Маскерано, Іньєста, Мессі, Вілья (Міліто, 73), Педро (С. Кейта, 90).

Вилучення: Піке (69), Боатенг (80).

Реал - Атлетіко - 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - Карвалью (13), 2:0 - Озіл (19).

РЕАЛ: Касільяс, Рамос, Пепе, Карвалью (Альбіоль, 83), Марсело, Алонсо, Хедіра, Роналду, Озіл, Ді Марія (М. Діарра, 83), Ігуаїн (Бензема, 74).

Севілья - Валенсія - 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - А. Негредо (54), 2:0 - Альфаро (77).

Вилучення: Топал (25).

Реал Сосьєдад - Расінг - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Х. Льоренте (7).

Еспаньол - Малага - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Хаві Маркес (2).

Вільярреал - Атлетік - 4:1 (2:1, 2:0)

Голи: 0:1 - Льоренте (6), 1:1 - Нілмар (39), 2:1 - Касорла (45), 3:1 - Дж. Россі (84), 4:1 - Монтеро Віті (90).

Вилучення: Ауртенече (76).

Леванте - Депортиво - 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Рікі (10), 0:2 - Артілес Оліва (52), 1:2 - Хуанлу (73).

Альмерія - Спортінг Хіхон - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Корона (16), 1:1 - Ново (73).

Осасуна - Еркулес - 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Монреаль (40), 2:0 - Лоло (56), 3:0 - Вадоц (90).

Сарагоса - Мальорка - 3:2 (0:1, 3:1)

Голи: 0:1 - Вебо (19), 1:1 - Лафіта (57), 1:2 - Перейра (61), 2:2 - Бертола (84), 3:2 - Фернандес Аренас (90, пенальті).

Бомбардири: Роналду ("Реал") - 12, Мессі (Барселона) - 8, Льоренте (Атлетік), Россі (Вільярреал) - по 7, Нілмар (Вільярреал) - 6.
За матеріалами Sports.ru, РИА Новости
Зараз ви читаєте новину «"Реал" виграв столичне дербі: результати 10-го туру Примери». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua