понеділок, 14 лютого 2011 09:27

"Реал" переміг у меншості, "Барселона" перервала переможну серію: результати 23-го туру Примери

"Реал" нарешті скоротив відставання від "Барселони", яка міцно влаштувалася на першому місці турнірної таблиці. Підопічні Хосепа Гвардіоли, що перемагали в 16 попередніх поєдинках, на цей раз допустили осічку у зустрічі зі "Спортингом" - 1:1.

"На своєму полі "Спортинг" дуже сильний, і це підтвердилося. Я хочу віддати належне суперникові", - прокоментував прикру осічку тренер чемпіонів.

Що стосується "Реала", то він вже з другої хвилини гостьового матчу з "Еспаньолом" грав у меншості, оскільки вилучення заробив Ікер Касільяс.

Це, втім, не врятувало каталонців від поразки - автором єдиного м'яча став Марсело. "Королівський клуб" скоротив відставання від "Барси" до п'яти очок.

23-й тур

Атлетико - Валенсія - 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 1:0 - Рейес (3), 1:1 - Хоакін (41), 1:2 - Хоакін (86).

Вилучення: Годін, 85 (Атлетіко).

Спортинг Хіхон - Барселона - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Барраль (16), 1:1 - Вілья (80).

БАРСЕЛОНА: Вальдес, Дані Алвес, Піке, Г. Міліто (С. Кейта, 66), Максвелл, Хаві, Маскерано, Іньєста (Боян, 80), Афеллай (Педро, 46), Мессі, Вілья.

Расинг - Севілья - 3:2 (2:1, 1:1)

Голи: 1:0 - Крістіан (12), 2:0 - Ракітіч (19, автогол), 2:1 - Фасіо (40), 2:2 - Фабіано (83, пенальті), 3:2 - Арана (90) .

Вилучення: Крістіан, 39 (Расінг).

Реал Сосьєдад - Осасуна - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Тамудо (74).

Вилучення: Даміа, 90 (Осасуна).

Леванте - Альмерія - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Кайседо (53).

Малага - Хетафе - 2:2 (0:2, 2:0)

Голи: 0:1 - Міку (8), 0:2 - Колунга (24), 1:2 - Баптіста (80, пенальті), 2:2 - Рондонія (90).

Еркулес - Сарагоса - 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - Брауліо (4), 1:1 - Фарінос (80), 2:1 - Трезеге (89).

Депортиво - Вільярреал - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Лопо (60).

Еспаньол - Реал - 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Марсело (24).

РЕАЛ: Касільяс, Марсело, Карвалью, Пепе, Арбелоа, Алонсо, Хедіра, Ді Марія (Адан, 4), Озіл (Ласс, 78), Роналду, Адебайор (Рамос, 87).

Вилучення: Касільяс (2).

Мальорка - Атлетик

14 лютого. 22.00.

Снайпери: Мессі (Барселона), Роналду (Реал) - по 24, Вілья (Барселона) - 15, Льоренте (Атлетик) - 13, Педро (Барселона), Россі (Вільярреал) - по 12, Нілмар (Вільярреал) - 10, Трезеге (Еркулес), Адуріс (Валенсія) - по 9.

За матеріалами Sports.ru, UEFA

Зараз ви читаєте новину «"Реал" переміг у меншості, "Барселона" перервала переможну серію: результати 23-го туру Примери». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua