четвер, 25 лютого 2010 12:38

"Мілан" переміг "Фіорентину" в доданий арбітром час

В італійській Серії А завершилися два перенесені матчі 17-го туру.

"Мілан" на виїзді обіграв "Фіорентину" (2:1). Переможний гол "россонері" забили в доданий арбітром час.

Рахунок в матчі був відкритий на 14-ій хвилині зустрічі: Альберто Джилардіно на дальній штанзі замкнув несильний пас у виконанні Донаделя. Відігрався "Мілан" за десять хвилин до кінця основного часу: Хунтелаар, зігравши в стінку з Роналдіньо, з лівого кута воротарського майданчика поклав м"яч у сітку воріт. Перемогу "Мілану" приніс Пато, який замкнув на дальньому краю штрафний простріл Роналдіньо.

У паралельному матчі "Удінезе" вдома обіграв "Кальярі" (2:1). Перемогу "Удінезе" приніс Антоніо Ді Натале.

"Мілан", маючи в своє активі 51 очко, займає на даний момент другу сходинку турнірної таблиці, відстаючи від лідера національної першості міланського "Інтера" на 4 пункти. В активі "Фіорентини" 34 очки і десяте місце.

Перенесені матчі

Фіорентина - Мілан - 1:2 (1:0, 0:2)

Голи: 1:0 - Джилардіно (14), 1:1 - Хунтелар (81), 1:2 - Пато (90).

Удінезе - Кальярі - 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - Нієвес (2), 1:1 - Санчес (68), 2:1 - Ді Натале (70).

За матеріалами LiveSport.ru

Зараз ви читаєте новину «"Мілан" переміг "Фіорентину" в доданий арбітром час». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua