четвер, 27 січня 2011 09:57

"Інтер" зі скрипом вийшов у півфінал Кубка Італії

У середу, 26 січня, відбулися матчі 1/4 фіналу Кубка Італії.

У поєдинку між "Наполі" та "Інтером" господарі мали велику перевагу весь матч, але далі пройшли гості, які зуміли забити всі свої удари в серії післяматчевих пенальті.

Кубок Італії. 1/4 фіналу

Наполі - Інтер - 0:0 (4:5 по пенальті)

Післяматчеві пенальті: 1:0 Кавані, 1:1 Ето'О, 2:1 Гамшик, 2:2 Камбьяссо, 2:2 Лавессі (вище), 2:3 Пандєв, 3:3 Суньїга, 3:4 Мотта, 4: 4 Йебда, 4:5 Ківу

В іншому матчі "Мілан" на виїзді переміг "Сампдорію".

Перший тайм пройшов за явною перевагою команди Алегрі, в складі якої дебютували ван Боммель і Урбі Емануельсон. Після закінчення 25-ти хвилин "Мілан" двічі святкував взяття воріт: спочатку Пато завершив розіграш кутового, а потім форвард реалізував вихід один на один, створений ним же самим.

У другій половині гри "Сампдорія" кинула значні сили на порятунок матчу, і вже на 51-й хвилині Губерті відквитав один м'яч. Однак у час, що залишився захист "Мілана" більше не помилявся.

Сампдорія - Мілан - 1:2

Голи: Губерт (51) - Пато (18, 23).

Раніше у вівторок "Палермо" в серії пенальті з рахунком 5:4 переграв "Парму".

За матеріалами СПОРТ bigmir)net

Зараз ви читаєте новину «"Інтер" зі скрипом вийшов у півфінал Кубка Італії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua