пʼятниця, 29 січня 2010 09:34

"Інтер" вибив "Ювентус" із Кубка Італії (ВІДЕО)

Міланський "Інтер" здобув перемогу над "Ювентусом" в 1/4 фіналу Кубка Італії. Матч, що відбувся увечері 28 січня в Мілані, завершився з рахунком 2:1 на користь "Інтера".

Переможний гол на 90-й хвилині забив нападник Маріо Балотеллі. У півфіналі "Інтер" зустрінеться з "Фіорентиною".

Рахунок у матчі "Інтер" - "Ювентус" на десятій хвилині відкрив півзахисник туринського клубу Дієго. На 72-й хвилині захисник "Інтера" Лусіо забив гол, а наприкінці зустрічі перемогу міланцям приніс Балотеллі.

Півфінали Кубка Італії "Фіорентина" - "Інтер" і "Рома" - "Удінезе" проходитимуть за системою двох матчів. Ігри відбудуться 3 і 10 лютого.

Після поразки "Ювентуса" від "Інтера" багато італійських ЗМІ написали, що цей матч може стати останнім для головного тренера "Ювентуса" Чіро Феррари. Найбільш вірогідним наступником Феррари називається колишній наставник молодіжної збірної Італії Клаудіо Джентіле.

lenta.ru

Зараз ви читаєте новину «"Інтер" вибив "Ювентус" із Кубка Італії (ВІДЕО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua