середа, 28 листопада 2007 08:41

"Динамо" розгромно поступається "Ромі" і вилітає з єврокубків

"Динамо" - "Рома" - 1:4 (0:3)

Голи: 0:1 - Пануччі (4), 0:2 - Жюлі (32), 0:3 - Вучініч (36), 1:3 - Бангура (62), 1:4 - Вучініч (78).

"Динамо": Рибка, Гіоане, Бангура, Ротань (Белькевич, 46), Діого Рінкон (Мілевський, 69), Гусєв, Несмачний, Ващук, Гавранчич, Нінкович (Шацьких, 55), Допілка.

"Рома:" Доні, Пануччі, Д.Пісарро, Жуан, Таддеі (Еспозіто, 46), де Россі (Баруссо, 59), Вучініч, Феррарі, Тонетто, Касетті, Жюлі.

Поступившись вдома італійській "Ромі" з розгромним рахунком 1:4, "Динамо" за тур до завершення группового турніру припиняє участь у єврокубках у нинішньому сезоні.

Франческо Тотті, який не полетів до Києва через травму, в стартовому складі "Роми" з успіхом замінив Мірко Вучініч, який забив по м"ячу до і після перерви. Разом з ним в першому таймі відзначились Крістіан Пануччі і Людовик Жюлі, фактично позбавивши другу половину інтриги. Ісмаель Бангура після перерви скоротив різницю в рахунку, проте Вучініч під завісу довів справу до розгрому.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" розгромно поступається "Ромі" і вилітає з єврокубків». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua