неділя, 07 лютого 2010 10:44

"Барселона" вдев"ятьох обіграла "Хетафе"

Каталонська "Барселона" в матчі 21-го туру іспанською примери на рідному "Камп Ноу" обіграла "Хетафе" (2:1).

Значну частину зустрічі "Барселона" грала вдесятьох: на 26-ій хвилині матчу червону картку за грубий фол на супернику отримав захисник "синьо-гранатових" Херард Піке.

До цього моменту "Барселона" мінімально вела в рахунку: відмінний удар з 20-ти метрів вдався Ліонелю Мессі.

Подвоїла свою перевагу "Барселона" в середині другого тайму: Мессі в контратаці протягнув м"яч зі своєї половини поля до лінії штрафного майданчика, відпасував на нікоим не прикритого Хаві, який з 7-ми метрів послав м"яч у ближній кут воріт.

Наприкінці зустрічі "Барселона" залишилася вдев"ятьох: за фол останньої надії був вилучений Рафа Маркес, який у своєму штрафному майданчику заплів ноги Кепе. Як підсумок пенальті, який чітко реалізував Сольдадо.

"Барселона", маючи в своєму активі 55 очок, йде на першому місці. В активі "Хетафе" 31 очко і сьоме місце.

Барселона - Хетафе - 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Мессі (7), 2:0 - Хаві (67), 2:1 - Сольдадо (90, пенальті).

Вилучення: Піке (26), Р. Маркес (90).