неділя, 28 березня 2010 14:01

"Барселона" в нелегкій боротьбі перемагає "Мальорку"

"Барселоні" довелося докласти чимало зусиль, щоб здобути три очки на Мальорці, - 1:0. Господарі, які посідають четверту позицію в іспанській першості, не збиралися відсиджуватися в обороні і ще до перерви створили кілька небезпечних моментів біля воріт Віктора Вальдеса. Підопічним Хосепа Гвардьоли іноді відверто щастило, утім, і вони своїми гострими вилазками тримали у напруженні захист суперника.

Свій гол синьо-гранатові забили на 63-й хвилині. Хаві Ернандес подав кутовий, Карлес Пуйоль завдав удару із важкого становища, і після сейву Дуду Авата першим на добивання встиг Златан Ібрагимович. Швед відзначився в третьому матчі поспіль, а переможна серія чинного чемпіона на внутрішній арені сягнула вже чотирьох поєдинків.

Українець Дмитро Чигринський хоча й був у заявці на гру, але на поле так і не з"явився.

Наразі каталонський гранд на три очки випереджає мадридський "Реал", котрий, щоправда, у неділю може наздогнати свого конкурента, якщо переможе земляків з "Атлетико". Водночас "Севілья" за умови її гостьового виграшу у "Вільяреала" зможе посунути "Мальорку" із чинного квартету.

"Мальорка" - "Барселона" 0:1

Гол: Ібрагімович, 63

"Мальорка": Аваті, Маттіоні, Нуньєс, Раміс, Айос, Маріо, Марті (А. Кейта, 78), Борха Валеро, Кастро (Вебо, 90 +1), Віктор (Хуліо Альварес, 57), Адуріс

"Барселона": Вальдес, Максвелл, Міліто, Пуйоль, Даніель Алвес, Туре (Хаві, 61), С. Кейта, Іньєста (Мессі, 51), Педро, Хеффрен (Хонатан, 76), Ібрагімович

Попереджені: Раміс, 45, Маріо, 56, Адуріс, 59, Кастро, 79 - Міліто, 34, С. Кейта, 84, Даніель Алвес, 90 +2