вівторок, 11 грудня 2007 20:21

"Азовмаш" святкує чергову перемогу в рамках Кубка УЛЕБ

Баскетболісти з Маріуполя отримали другу підряд домашню перемогу в Кубку УЛЕБ в матчі з польським "Анвілом".

Під кінець першої чверті, в якій поперемінно лідирувала то одна, то інша команди, маріупольцам вдалося трохи відірватися від суперника, забезпечивши собі перевагу в чотири очки – 25:21.

За підсумками другої чверті наші баскетболісти збільшили відрив від суперника до семи очок - 47:40

Гості знайшли в собі сили продовжити боротьбу і в третій чверті скоротили відставання. Багато в чому цьому посприяли і самі "азовмашівці", які припускалися промахів з хороших позицій і невиправданих фолів.

Кінцівка поєдинку залишилася за "Азовмашем" і український клуб довів-таки матч до перемоги, яка дозволяє розраховувати на вихід з групи, повідомляє СПОРТ.com.ua

"Азовмаш" - "Анвіл" - 89:83 (25:21, 22:19, 18:22, 24:21)

Зараз ви читаєте новину «"Азовмаш" святкує чергову перемогу в рамках Кубка УЛЕБ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua