неділя, 04 березня 2007 18:37

"Арсенал" розпочав із поразки

Відкриття першого кола чемпіонату київський "Арсенал" програв на виїзді одеському "Чорноморцю" - 0:2. "Каноніри" протримались лише перший тайм. Після перерви спочатку Шищенко опинився сам на сам із Деонасом і не схибив. А потім Полтавець реалізував сумнівний пенальті. М"яч влучив у руку комусь із гравців "Арсеналу" і суддя не вагаючись вказав на одинадцятиметрову позначку.

"Чорноморець" - "Арсенал" - 2:0 (0:0)

4 березня. Одеса.

Суддя: Задіран (Дніпропетровськ)

"Чорноморець": Руденко, Свідерський, Полтавець, Симоненко, Коритько, Кирлик (Ткаченко, 76), Ніжегородов, Даніловський, Корнєв, Шищенко (Осіпов, 83), Венглинський (Зотов, 88).

Тренер: Семен Альтман.

"Арсенал": Деонас, Беньо, Літовченко (Черников, 60), Шандрук, Ільницький, Федецький, Бредун, Брглес (Джакобія, 64), Ярошенко, Селезньов, Батальський (Мізін, 85).

Тренер: Олександр Заваров.

Голи: Шищенко (51), Полтавець (81, з пенальті).

Попередження: Батальський (7), Літовченко (8), Коритько (32), Селезньов (73), Свідерський (90).

Зараз ви читаєте новину «"Арсенал" розпочав із поразки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua