середа, 22 серпня 2018 13:25

"ПСВ" зробив неймовірний камбек та інші результати ЛЧ

Гравці "ПСВ" зробили неймовірний камбек у матчі проти "Бате". Фото: Soccernews.ru

Відбулись перші матчі раунду плей-оф Ліги чемпіонів.

У першому матчі раунду плей-офф Ліги чемпіонів Бенфіка вдома приймала ПАОК, у складі якого на заміну з'явився Євген Шахов. Наприкінці 1 тайму Піцці реалізував пенальті та вивів португальську команду вперед.

У 2 таймі віце-чемпіону Греції вдалось зрівняти рахунок після удару Варда Амра. У результаті ПАОК здобув стратегічно важливу виїзну нічию. Хачеріді весь матч провів у запасі.

Ліга чемпіонів, раунд плей-офф, перший матч

Бенфіка – ПАОК – 1:1

Голи: Піцці, 45+1 (пен) – Варда, 76

Чемпіон Сербії Црвена Звезда вдома приймала півфіналіста Ліги Європи 2017/18 Зальцбург. За рівної гри командам не вдалось вразити ворота одна одної. У результаті нульова нічия перед поєдинком в Австрії.

Црвена Звезда – Зальцбург – 0:0

У білоруському матчі відбулась справжня драма. Господарі вели в рахунку, але в результаті програли.

БАТЕ – ПСВ – 2:3

Голи: Туомінен, 9, Глєб, 88 – Перейро, 35 (пен.), Лосано, 61, Мален, 89

Сьогодні відбудуться ще 3 матчі плей-офф. "Аякс" - "Динамо", "Відеотон" - "АЕК" та "Янг Бойз" - "Динамо" Загреб. Усі матчі розпочнуться о 22:00

Зараз ви читаєте новину «"ПСВ" зробив неймовірний камбек та інші результати ЛЧ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua