пʼятниця, 11 лютого 2022 08:36

"Прометей" здобув другу поспіль перемогу у Лізі чемпіонів

Хорват Міро Білан став найрезультативнішим гравцем у складі гостей. Фото: Сhampionsleague.basketball

У матчі другого раунду баскетбольної Ліги чемпіонів "Прометей" переміг в гостях "Остенде" – 91:87.

Чемпіон України вигравав в одне очко після перших 20 хв. гри, повідомляє Sportarena.com.

Третя чверть залишилася за бельгійською командою, але "Прометей" ударно провів заключну 10-хвилинку, набравши на вісім очок більше, що дозволило українській команді відсвяткувати перемогу.

Найрезультативнішим гравцем у складі "Прометея" став Міро Білан, який набрав 38 очок, а також здійснив десять підбирань.

Команда Ронена Ґінзбурга здобула другу перемогу в другому раунді Ліги чемпіонів. "Прометей" посідає друге місце у таблиці групи D.

У наступному матчі Ліги чемпіонів "Прометей" зіграє з "Клуж-Напокою" вдома. Гра відбудеться 3 березня.

Зараз ви читаєте новину «"Прометей" здобув другу поспіль перемогу у Лізі чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua