четвер, 14 серпня 2008 09:06

Плавання. Китаянка стала першою зі світовим рекордом

Китайська плавчиня Лю Цзиге стала олімпійською чемпіонкою на дистанції 200 метрів баттерфляєм, встановивши світовий рекорд - 2 хвилини, 4,18 секунди. Друге місце зайняла ще одна представниця Китаю Цзяо Люян, а бронзова медаль дісталася австралійці Джесіці Шиппер.

Шиппер лідирувала на першій половині дистанції, але в другій частині запливу Лю Цзиге значно додала і фінішувала з великою перевагою. Китаянка випередила свою співвітчизницю Цзяо Люян більш ніж на півсекунди. Полячка Отілія Жедрещак, яка перемогла на цій дистанції на Олімпіаді-2004, зайняла четверте місце.

Раніше 14 серпня на олімпійському турнірі плавців були розіграні медалі в плаванні на 200 метрів брасом у чоловіків. Олімпійським чемпіоном став японець Косуке Китаджіма, інформує Lenta.ru

Зараз ви читаєте новину «Плавання. Китаянка стала першою зі світовим рекордом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua