четвер, 14 серпня 2008 08:58

Плавання. "Золото" на дистанції 200м брасом завоював японець

Японський плавець Косуке Кітаджима став олімпійським чемпіоном на дистанції 200 метрів брасом. Для збірної Японії це золото стало п"ятим на Іграх в Пекіні, і вона піднялася на п"яте місце в командному заліку. Срібну медаль завоював австралієць Брентон Рікард, а бронзову - француз Юке Дюбоск.

Кітаджима лідирував впродовж більшої частини дистанції і виграв золоту медаль з олімпійським рекордом - 2 хвилини, 7,64 секунд. Рікард відстав від олімпійського чемпіона більш ніж на секунду. Кітаджима завоював вже друге золото Ігор в Пекіні. Раніше він переміг на 100-метрівці брасом, повідомляє Lenta.ru

Зараз ви читаєте новину «Плавання. "Золото" на дистанції 200м брасом завоював японець». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua