неділя, 04 грудня 2016 19:18

Питання з результатом матчу "Шахтар" - "Сталь" закрили на 79-й хвилині

"Шахтар" упевнено переграв "Сталь" в матчі 17-го туру УПЛ. Матч завершився з рахунком 2:0.

"Шахтар" відкрив рахунок на 31-й хвилині. Роман Карасюк у власному штрафному не за правилами зупинив прохід Марлоса. Сам же потерпілий підійшов до "точки", ефектним ударом в стилі Паненки вразивши ворота "Сталі".

Фактично "Шахтар" реалізував свій перший гольовий момент у цьому матчі, хоча володів відчутною територіальною перевагою і контролював м'яч. А ось у Андрія П'ятова роботи практично й не було.

Всі питання про переможця було знято лише незадовго до фінального свистка. Вийшовши на заміну, Тайсон класно приклався з-за меж штрафного і обвідним ударом вразив дальній кут воріт Юрія Паньківа.

Команда Паулу Фонсека досягла бажаної мети і до очного протистояння з "Динамо" підійде з відривом у десять очок. Що стосується гостей, у них залишилися чисто теоретичні шанси на продовження боротьби за топ-шістку.

Шахтар - Сталь - 2:0

Голи: Марлос, 31 (пен.), Тайсон, 79

Зараз ви читаєте новину «Питання з результатом матчу "Шахтар" - "Сталь" закрили на 79-й хвилині». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua