пʼятниця, 20 грудня 2019 17:19

Підгрушна не змогла поборотися за медалі в спринтерській гонці на Кубку світу з біатлону

Найкраща з українок Олена Підгрушна фінішувала тільки 9-ю у спринті. Фото: рейтер

Завершився другий змагальний день в рамках 3-го етапу Кубка світу з біатлону. У спринтерській гонці українка Олена Підгрушна показала 9-й результат.

Українки показали ще гірший результат. Дар'я Блашко фінішувала тільки 30-ю, Юлія Джима -38-ю, Віта Семеренко та Валя Семеренко - 50-ю та 55-ю відповідно.

Перемогу здобула Тіріл Екгофф. Норвежка допустила один промах і фінішувала з результатом 20: 27.0.

Другою стала француженка Жюстін Бреза. Біатлоністка заходила на штрафні кола і відстала від Екхофф на 6.2 секунди.

Бронзу завоювала Маркета Давидова. Чешка була точна на рубежах, але її швидкість не дозволила боротися за перемогу. Відставання від переможниці склало 20,5 секунди, повідомляє "Спортарена"

21 грудня Кубок світу з біатлону продовжиться гонками переслідування у чоловіків і жінок.

Зараз ви читаєте новину «Підгрушна не змогла поборотися за медалі в спринтерській гонці на Кубку світу з біатлону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua