неділя, 05 лютого 2012 15:58

ПХЛ. "Донбас" закинув 10 шайб "Гайдамакам"

4 лютого відбулися чергові матчі регулярного чемпіонату ПХЛ. На Льодовій арені в Новояворівську "Леви" приймали "Харківських Акул" і втратили перемогу в матчі, де вели з різницею в 4 шайби. Коли на 27-й хвилині зустрічі рахунок став 4:0 на користь господарів, уже ніхто не вірив у позитивний підсумок матчу для харків'ян.

Переломним моментом у грі став епізод на 37-й хвилині, коли Валерій Бобков, виконуючи силовий прийом, розбив скло на борту. Андрій Севрук був змушений відправити команди в роздягальні, поки працівники арени приводили скло у порядок.

Після перерви на лід вийшли зовсім інші "Акули". Як результат - гості перевели гру в овертайм, а в додатковій п'ятихвилинці взагалі вирвали перемогу - 6:5.

Чемпіон України "Донбас" розгромив аутсайдера чемпіонату "Вінницьких Гайдамаків", закинувши їм 10 шайб.

ПХЛ.

Регулярний чемпіонат.

Леви - Харківський Акули - 5:6 ОТ (2:0; 2:2; 1:3; 0:1)

1:0. Буточнов (Куликов, Мадера, 12:42 - більш.)
2:0. Мадера (Буточнов, Гнітько, 13:16 - більш.),
3:0. Гнітько (Буточнов, Хонін, 23:11 - менш.)
4:0. Пономарьов (Сидоров, 26:48)
4:1. Калмиков (Ромащенко, Лупандін, 34:41)
4:2. Посєвін (Большаков, Кручинін, 39:26 - більш.),
5:2. Мадера (Буточнов, Гнітько, 41:42)
5:3. Посєвін (Большаков, Лупандін, 43:16 - більш.)
5:4. Лупандін (Клименко, Міхейонок, 45:38)
5:5. Кручинін (Клименко, Бобков, 58:51)
5:6. Міхейонок (Полоницький, Кручинін, 63:09 - більш.)

Штраф: 20 - 14

Кидки: 31 (13 +7 +9 +2) - 39 (7 +16 +13 +3)

Вкидання: 45 - 42

Гайдамаки - Донбас - 1:10 (0:4, 1:3, 0:3)

Шайби: Остяк - Тезіков, Бобкін, Кокшаров, Пастух, Ісхаков - 2, Анікєєв, Охлобистін, Васильєв, Німенко.

Турнірне становище команд

1. Сокіл - 97 очок (33 перемоги / 37 матчів)