неділя, 21 серпня 2016 00:37

Павло Тимощенко здобув срібло Олімпіади у сучасному п'ятиборстві

Українець Павло Тимощенко виграв срібну медаль у змаганнях з сучасного п'ятиборства на Олімпіаді-2916 у Ріо-де-Жанейро.

У фехтуванні у четвер Тимощенко заробив 227 балів. Сьогодні у змаганнях з конкуру українець показав результат 286, у плаванні - 324, а в комбайні (біг і стрільба) - 635.

У сумі Тимощенко отримав 1472 бали і всього на 7 пунктів відстав від золотого призера росіянина Олександра Лесуна (1479). "Бронза" дісталася мексиканцю Марсело Ернандесу (1 468).

Це перша олімпійська медаль у кар'єрі Тимощенка, який у минулому році зумів завоювати титул чемпіона світу.

Ще один українець Андрій Федечко зайняв 26-е місце.

Раніше сьогодні українські каноїсти Дмитро Янчук та Тарас Міщук стали бронзовими призерами Олімпіади-2016 в Ріо-де-Жанейро. Українська гімнастка Ганна Різатдінова виборола бронзову медаль в індивідуальному багатоборстві.

Таким чином, в активі України на Олімпіаді-2016 вже 11 медалей - дві золоті, п'ять срібних і чотири бронзових.

Зараз ви читаєте новину «Павло Тимощенко здобув срібло Олімпіади у сучасному п'ятиборстві». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua