неділя, 26 вересня 2010 16:32

Оуен врятував "МЮ" від поразки в матчі з "Болтоном"

"Манчестер Юнайтед" втратив очки в гостьовому матчі шостого туру чемпіонату Англії з футболу з "Болтоном".

Зустріч в неділю завершилася з рахунком 2:2. Обидва рази манкуніанцям доводилося наздоганяти: спочатку Зет Найт на 6-й хвилині вивів господарів вперед, але португалець Нані відновив статус-кво на 23-й хвилині. Мартін Петров на 67-й забив другий гол "Болтона", а через 7 хвилин Майкл Оуен відзначився за "червоних дияволів" уперше в сезоні.

Таким чином, "Юнайтед" продовжили серію невдач фаворитів прем"єр-ліги у 6-му турі. Раніше "Челсі" в гостях поступився "Манчестер Сіті" (0:1), а "Арсенал" на своєму полі програв "Вест Бромвіч" (2:3).

Тим не менше, "МЮ" вийшов на друге місце в турнірній таблиці з 12 очками, відстаючи від "Челсі" на 3 бали. "Болтон", який має в своєму активі 7 очок, розташувався на 11-й позиції.

6-й тур

Болтон - Манчестер Юнайтед - 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 1:0 - Найт (6), 1:1 - Нані (23), 2:1 - М. Петров (67), 2:2 - Оуен (74).

Болтон: Яаскелайнен, Стейнссон, Ріккеттс, Найт, Робінсон, Холден, Муамба (М. Девіс, 63), Лі Чун Юн (Блейк, 90), М. Петров (Тейлор, 90), Елмандер, К. Девіс.

Манчестер Юнайтед: ван дер Сар, О"Ши, Дж. Еванс, Відіч, Евра, Флетчер (Оуен, 71), Скоулз, Нані, Гіггз (Пак Чжи Сун, 53), Бербатов, Руні (Македа, 61).

Попередження: Скоулз (75), М. Девіс (80), Відіч (84).
За матеріалами РИА Новости, Sports.ru
Зараз ви читаєте новину «Оуен врятував "МЮ" від поразки в матчі з "Болтоном"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua