понеділок, 20 вересня 2010 09:18

"МЮ" переміг "Ліверпуль": результати 5-го туру АПЛ

"Челсі", що демонструє завидну результативність, виграв п"ятий матч прем"єр-ліги поспіль. Підопічні Карло Анчелотті на "Стемфорд Брідж" забили чотири м"ячі у ворота "Блекпула". Ще в першому таймі Флоран Малуда оформив дубль, по разу відзначилися Саломон Калу і Дідьє Дрогба.

"Аристократи" на чотири очки випереджають "Манчестер Юнайтед" і "Арсенал". "Каноніри" задовольнялися нічиєю в гостьовій дуелі з "Сандерлендом" (1:1), у складі якого в доданий час відзначився Даррен Бент.

Хет-трик Дімітара Бербатова допоміг "Манчестер Юнайтед" з рахунком 3:2 взяти горунад "Ліверпулем". У "червоних" у другому таймі дубль зробив Стівен Джеррард.

5-й тур

Манчестер Юнайтед - Ліверпуль - 3:2 (1:0, 2:2)

Голи: 1:0 - Бербатов (42), 2:0 - Бербатов (59), 2:1 - Джеррард (64, пенальті), 2:2 - Джеррард (70), 3:2 - Бербатов (84).

Манчестер Юнайтед: ван дер Сар, О"Ши, Дж. Еванс, Відіч, Евра, Флетчер, Скоулз, Нані (Д. Гібсон, 88), Гіггз (Маккеда, 82), Бербатов (Андерсон, 88), Руні.

ЛІВЕРПУЛЬ: Рейна, Джонсон, Каррагер, Шкртел, Конческі (Аггер, 82), Джеррард, Мейрелеш (Йованович, 79), М. Родрігес (Нгог, 62), Поульсен, Дж.Коул, Торрес.

Попередження: Руні (57), Дж. Еванс (63), Нгог (66), Скоулз (68), О"Ши (69).

Віган - Манчестер Сіті - 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Тевес (43), 0:2 - Яя Туре (70).

Челсі - Блекпул - 4:0 (4:0, 0:0)

Голи: 1:0 - Калу (1), 2:0 - Малуда (12), 3:0 - Дрогба (30), 4:0 - Малуда (41).

Челсі: Чех, Феррейра, Алекс (Брума, 72), Іванович, Е. Коул, Ессьєн, Обі Мікел (Бенаюн, 77), Рамірес (Жирков, 74), Калу, Дрогба, Малуда.

Сток Сіті - Вест Хем - 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Паркер (32), 1:1 - Кен. Джонс (48).

Вест Бромвіч - Бірмінгем - 3:1 (0:1, 3:0)

Голи: 0:1 - Джером (15), 1:1 - Денн (51, автогол), 2:1 - Одемвінгі (59), 3:1 - Олссон (70).

Тоттенхем - Вулвергемптон - 3:1 (0:1, 3:0)

Голи: 0:1 - Ст. Флетчер (45), 1:1 - ван дер Варт (77, пенальті), 2:1 - Павлюченко (87), 3:1 - Хаттон (90).

Евертон - Ньюкасл - 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Бен Арфа (45).

Блекберн - Фулхем - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Самба (30), 1:1 - Демпсі (56).

Астон Вілла - Болтон - 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 1:0 - Ешлі Янг (13), 1:1 - К. Девіс (35).

Сандерленд - Арсенал - 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Фабрегас (13), 1:1 - Д. Бент (90).

АРСЕНАЛ: Альмунія, Санья, Скілаччі, Косьєльні, Кліши, А. Сонг, Вілшер, Насрі, Фабрегас (Росіцкі, 29), Аршавін (Денілсон, 58), Шамах.

Вилучення: А. Сонг (55).

Снайпери: Бербатов (Манчестер Юнайтед), Малуда - по 6, Дрогба (обидва - Челсі), Уолкотт (Арсенал), Керолл (Ньюкасл), Калу (Челсі) - по 4.