понеділок, 06 лютого 2012 17:52

Олеся Повх стала першою на турнірі "Російська зима"

5 лютого у Москві (Росія) відбувся традиційний міжнародний турнір з легкої атлетики в приміщенні - "Російська зима".

Чемпіонка та срібна призерка минулорічного чемпіонату Європи в закритих приміщеннях Олеся Повх та Марія Ремень в бігу на дистанції 60 м фінішували за очевидної переваги над суперницями, посівши перше і друге місця відповідно. Обидві спортсменки із Запоріжжя показали свої найкращі результати нинішнього сезону.

Олеся виграла змагання з результатом 7.14 сек, Марія фінішувала з часом 7.17 сек. Українки очолюють європейський топ-лист нинішньої зими, а в світовому знаходяться на 3-й і 4-й позиціях.

Олена Шумкіна і Руслан Дмитренко фінішували четвертими в змаганнях ходоків. На дистанціях 3000 м серед жінок і 5000 м серед чоловіків українці показали результати 12:35.00 і 18:44.45. При цьому Руслан встановив новий національний рекорд України зі спортивної ходьби на 5000 метрів серед чоловіків.

Попередній рекорд (18.52,03) належав Анатолію Козлову і був встановлений також у Москві 2 лютого двадцять років тому. Переможцем у змаганнях чоловіків став росіянин Валерій Борчин (18.16,54), у жінок - Анісія Кірдяпкіна (11.44,10).